Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Боїнг-Боїнг"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
1
годину

Про подію

Що буде, якщо поженешся за трьома зайцями?
 
Вистава Марка Камолетті «Боїнг-Боїнг» вважається легендою французького театру ХХ століття і зразком комедії положень.
 
«Боїнг-Боїнг» - це іскрометна комедія про те, як молодий французький ловелас закрутив роман відразу з трьома чарівними стюардесами. Його обраниці літають на різних авіалініях. Це змушує спритного нареченого підлаштовувати своє життя під розклад «прильотів-відльотів» всіх своїх наречених. Виникаючі при цьому непорозуміння призводять до безлічі смішних ситуацій ...
 
11 квітня 1991 року «Боїнг-Боїнг» занесли до «Книги рекордів Гіннесса» як саму часто виконуєму в світі французьку п'єсу. Своєю присутністю вистава вшанувала сама королева Англії Елізаветта II.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Рівне.

Вистава "Боїнг-Боїнг" відбудеться 3 жовтня 2019, 19:00, четвер в Академічний драматичний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+