АНТИТІЛА

21 травня 2022, 19:00, субота
У продажу залишилось 720 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 300 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 5 ЧЕРВНЯ 2020 19:00 НА 21 ТРАВНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
22 травня 2020 року на Міському стадіоні «Мототрек» в Рівному відбудеться завершальний концерт туру «HELLO» гурту «Антитіла»! І цей концерт запам’ятається всім надовго, адже не секрет, що саме у Рівному народився фронт-мен гурту Тарас Тополя, і оминути своє рідне місто він просто не міг! Цього разу все буде як завжди драйвово і гучно, тільки ще краще, адже на концерті збереться все місто! А як може бути інакше? Кращий звук, краще світло, спеціальна сцена вагою 68 тон і три години справжнього шоу світового рівня! А головне — пісні, які ми всі любимо і знаємо, та пісні які ми всі прагнемо почути. Адже тур «HELLO» тривав більше року і зрештою повинен завершитися найгучнішим виступом!
 
Стадіонний концерт «HELLO»
У чому секрет успіху «Антитіла»? Ніхто не знає напевно, але колись ще Скрябін сказав, про те, що «Антитіла» можуть відправити на пенсію багато кого з українських артистів. І так чи інакше, «Антитіла» зайняли своє місце серед гідних, а тепер завершують вже свій восьмий, але точно не останній концертний тур. Тому встигніть побачити на живо грандіозне шоу «HELLO», про яке говорить вся Україна! 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Рівне.

АНТИТІЛА відбудеться 21 травня 2022, 19:00, субота в Міський стадіон «Мототрек». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

22 жовтня, 19:00
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 189
14 травня, 19:00
Дніпро Стадіон "Метеор" ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 3617
28 травня, 19:00
Тернопіль Тернопольский городской стадион ціна: 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 382
4 червня, 19:00
Івано-Франківськ Міський центральний стадіон «Рух» ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 4266
Питання? Відповідь!
+